PC Servise

Pc servise

Windows....

Windows je rada grafických viacejuhlových operačních systemou od spoločnosti Microsoft.Microsoft jecelosvetová známa firma ktorá ma za sebou dosť vela systemou Windows:XP Profesionál, XP Home Edition, Vista, Linux, 98, 95 2000, 2.Windows pre PC je niečo ako potrava pre človeka. Najnovšie Windows systemi maju aj okna na ploche.

Aký je rozdiel medzi XP Profesionál a XP Home Edition. XP Profesionál je program ktorý je naročnejší na CPU podmienky, zatiaľ čo XP Home Edition je naročne menej takže ho možu používať aj slavšie PC.XP Profesional ma viac funkcii, a XP Hme Edition ma menej funkcii čo  sa týka Windowsu.

Aký je rozdiel medzi Windowsom 98 a Windowsom 95. W98 bol medzi prvými Windowsmi ktorý už mal na ploche okna, zatiaľ čo W95tuto vimoženosť ešte nemal.V dneštnej dobe sa Windows 95 na trhoch s PC už neviskituje zatiaľ čo Windows 98 sa na trhoch vyskituje ale už sa zanho neplati je uplne zadarmo a aktualizacie už veľmi moc nevichadazaju.

Aký je rozdiel medzi Windows Vista a Windows Linux. Linux je v skutočnosti voľna verzia Windowsu ,je pre tých ktorý maju problem s Windowsom je veľmi jednoduchy a prehliadný.Windows Vista je novšie nastupenie WXPP a WXPHE. Je niečo podoný ako WXPP čo vlastné znamená že aj WXPHE.

Aka versia Windowsu je Lepšia?

98 (19)
 

2000 (13)
 

95 (11)
 

 
Pc servise